This Blog is protected by DMCA.com

2 Temmuz 2014 Çarşamba

Prenses Organizasyon Ankara #vol 3

Son zamanlarda dersler misafirler iş güç derken pek vakit ayırıp da organizasyon hakkında yazı yazamadım.Aslında hep aklımdaydı  denk geldikçe takip ettikçe içimden   yazmalıyım bu konu hakkında diye  düşünsem de  bir türlü  yazmadım.Ha bu gün ,ha yarın  derken zaman su gibi akıp geçti. Organizasyonu teyzem  aracılığıyla bulup aaaaaaaa! aaaaaa! diye baktıgım o heyecanla sizle paylaştığım   daha önceki postlarımda  vardı.

Buradan;
VOL1 || VOL2 

Gerçekten   işine önem veren  ve özen gösteren emek sarf eden insanların bir yerlere gelmelerini çok istiyorum. Onlardan biri de  tanışmak nasip olmasa da bana göre,  görünene göre kaliteli iş yaptığı için,beğenildiği için ben yazı yazmayalı işlerini büyütmüş ve şuan  işiyle ilgili bir  mağaza açmış buna çok fazla sevindim. Zaten ilk yazımı hatırlarsanız  o zaman da demiştim böyle bir insanın yolu açık çünkü  işini çok benimsemiş ve el emegi göz nuru işi yaptıgı için büyüyeceğini söylemiştim.(kesin kahinim ben ne desem  çıkıyor yaw)

Mağazanın  dış görünümü çok tatlı değil mi?Sadece fotoğraflardan  sıcacık bir ortam oldugunu sizde benim gibi hissettiniz mi?Hani derler ya insanın kalbi ne kadar güzelse  etrafını yaşadıgı yeri o denli mutlu ferah yaparmış...Direk o söz aklıma geldi. Gerçekten tanımasam da pozitif elektirik aldıgım insanlardan biri  yaptıgı işin  hakkını  veren   facebook adresine yapılan yorumlarla  fotoğraflarla  göz önüne koyan bir organizasyon sahibi oldugunu düşünüyorum.

Bu arada  fotoğrafı canlı canlı görmek isteyen için ;

Adres: 3.Cad.49.Sok. No:10/D Bahçelievler/ Ankara

Bu postu daha çok dükkanla ilgili devam ettirmek istiyorum hani belki olur da organizasyon yaptırmak isteyenler olursa iletişime geçmeden önce in midir cin midir bu kişi organizasyon yapıyor ama sabit bir yeri var mıdır bir mağazası var mıdır diye düşünceleriniz olduğunu düşünerek tamamen okuyucunun içinin rahat etmesi ile ilgili atacağım bir post olacak.

Magazanın içi;
Camekan bölümünü akıllıca davranıp sergi şeklinde yapılan işleri sergilemiş çok hoş olmuş..Karşılaştırmak  gibi olsun evimin iki apartman üstünde bir organizasyon magazası vardı ve dükkanın dışa bakan bölümü  yani camekan bölümünde  hiç bir şey yoktu üstüne camekanı boydan boya organizasyon  reklamı kagıdıyla kapatmıştı.Şahsen hep düşünürdüm ''-ulan  buranın içi gözükmüyor organizasyon yazıyor ne ayak acaba der ardından farklı farklı şeyler hayal ederdim.'' Çogu magaza da öyle,bir kaç gördügüm oldu yolda izde  o kagıtları neden yapıştırırlarsa içeride hazinemi var ayol.Ama  bu şekilde  şeffaf  saydam yaparak magazası benden  +1'i aldı bile...Demek ki yaptıgı işten kaliteden o kadar emin ki çekinmeden sergileyebilmiş helal olsun.

İçerisinde  anladıgım kadarıyla üç duvar var iki yanı yaptıgı işleri sergilemiş ki bu olması gereken bir şey Üçüncü duvarı da  organizasyon anlaşmaları için şık bir masa ve sandalye ile dizayn etmiş. 
(eheheh bir an kendimi  şu hani eleştiri yapan insanlar olur ya televizyonlarda görürüz onlar  gibi hissettim.
Pembe tonları agırlıkla olmakla birlikte  diye başlıyormuşum estetik kavramdan çıkıyormuşum .Yazının sonunda  adeta gerçek bir eleştiri uzmanı  oluyormuşum Ne  komik olurdu :D )
Ferah göz yormayan  yaptıgı işleri oldugu gibi ortaya koyan bir magaza olmuş.Zaten şöyle fotoğraflara baktığım zaman yineliyorum o sıcaklıgı o dogallıgı o saydamlıgı her şekilde ortaya koymuş.Hani daha önce  ki postum da evinden işlerini yönetiyordu demiştim ya işte bana göre  fotoğraflardan gördügüme göre  biraz o ev havasını ortaya koymak istemiş ve yine bence hem şık hemde çok güzel olmuş.


Daha fazlası için; 

İşte gördün blogcum  ilk iki yazımı da okudun. Eğer bir organizasyonun olursa  ve içine  hiç bir yer sinmemişse eger iyi güvenilir bir organizasyon arıyorsan işte tam da  dogru konudasın. Her zaman dedigim gibi iletişime geçersin bakarsın incelersin  hoşuna gider uygun gelir anlaşırsın ha anlaşmazsan da bir şey kaybetmezsin önemli olan bir adım atmak.Önemli olan  memnuniyetin.İçim rahat olarak gerçekten gerçek düşüncelerimle yazdıgım postumla sana yardımcı olmak istiyorum. Tekrar tekrar yineliyorum reklam amaçlı  yazdıgım bir yazı serisi değil .Tamamen  taktir ettigim begendigim ve iyi oldugu için takip ettigim bir organizasyon'un tanıtımı...Umarım menun kalırsın.
İletişim için;


MÜGE ALTUN
Facebook ;


Adres: 
3.Cad.49.Sok. No:10/D Bahçelievler/ Ankara

İletişim Telefon : 

Tel: 0 506 831 00 37


Organizasyon bilgilendirme : 
Hakkında

Prens ve Prenseslerinin en özel ve en mutlu anlarını bir şölene çevirmek isteyen aileler ve özel günlerini kutlamak isteyen özel insanlar için buradayız..


Şirkete Genel Bakış

Sunduğumuz hizmetler: Bebek ve çocuklar için; Doğum Odası Süsleme, Bebek Şekerleri,Baby Shower,Mevlit, Diş Buğdayı, Sünnet Organizasyonu, Doğumgünü Organizasyonu,Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu, Nikah Şekeri, Davet Organizasyonu


Açıklama

Tüm ürün ve hizmetlerimiz kişiye özel tasarlanmaktadır. Türkiye'nin her yerine kargo hizmeti verilmektedir.


Bir sonra ki  prenses organizasyon tanıtımında görüşmek üzere...


 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

✿Lütfen hiç bir sitenin linkini ve blogunuzun linkini paylaşmayınız.

DİKKAT !!! (BLOG LİNKİNİ PAYLAŞANLARIN YORUMLARINI YAYINLAMIYORUM)

TARTIŞMA YARATACAK CÜMLELERDEN KAÇININIZ, saygı ve sevgi çerçevesinde yorum yapmaya özen gösterelim.

LİNK, SİYASİ, SPOİLER, ÖTEKİLEŞTİRME ve TARTIŞMA yaratacak cümleleri yayınlamıyorum. :]
zhl:)

Tasarım:Sawako Kuronuma